Wisząca huśtawka kosz, która pozwoli na bujanie w obłokach!

Szukając mebli do ogrodu zazwyczaj zwracamy uwagę na elegancję, design czy kolory. Wśród proponowanych przez producentów rozwiązań znajdziemy zarówno sofy narożne, fotele, stoliki kawowe, jak i bardziej nietuzinkowe meble, takie jak huśtawka kosz. Zawieszona w powietrzu huśtawka to ciekawa alternatywa dla klasycznych mebli ogrodowych! Jak konstruowane są takie meble? Jakie materiały są wykorzystywane do jego tworzenia?

Nowoczesna huśtawka kosz z poduszkami wewnątrz

Jak sprawić, aby przestrzeń wypoczynkowa blisko domu była wyjątkowa i zachęcała do spędzania czasu na świeżym powietrzu? Wysoki komfort zapewni nam huśtawka kosz, którą zaprojektowanie specjalnie dla miłośników bujania w obłokach!

Huśtawka kosz sprawdzi się idealnie zarówno w naszych ogrodach, jak i na obszernych tarasach. W okresie jesieni i zimy wielu użytkowników stawia ten mebel w salonach czy pokojach dziennych, aby nie odmawiać sobie przyjemności huśtania również poza sezonem letnim. Huśtawka w formie kosza przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią komfort i wygodę: jej wnętrze wypełniają miękkie poduszki i siedziska.

Jak skonstruowana jest huśtawka kosz?

Wisząca huśtawka kosz oparta jest na aluminiowym stelażu – element ten malowany jest proszkowo, co sprawia, że konstrukcja nie jest podatna na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, doskonale imitująca naturalny rotang. Tworzywo to jest wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, nie chłonie ono wilgoci ani brudu. Czyszczenie takiej powierzchni nie sprawi problemu – wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką.

Huśtawka kosz spełni nasze marzenia o nietuzinkowej przestrzeni wypoczynkowej i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim domownikom.

Read Previous

Nowoczesne metody na wspaniałą skórę

Read Next

Aranżujemy łazienkę – jakie meble łazienkowe i dodatki zakupić?

https://fip.org.pl https://promyana-bg.org/modne-meble-kuchenne-co-wybrac/ https://fluorognost.com