Weselne trendy, czyli czego nie może zabraknąć na Twojej imprezie

Nowoczesne wesela znacznie różnią się od imprez, które odbywały się jeszcze kilkanaście czy nawet kilka lat temu. Narzeczeni podczas planowania atrakcji dla swoich gości mają ogromne pole do popisu. Dzisiaj przyjrzymy się najciekawszym elementom, które mogą uświetnić każde wesele.

Bańki mydlane

Chcesz, aby Wasz pierwszy taniec był naprawdę pięknym momentem? Ciężki dym ustępuje w tym sezonie miejsca bańkom mydlanym! Mieniące się feerią barw bańki dodadzą wirującej na parkiecie parze lekkości oraz będą pięknie prezentować się na zdjęciach. Koszt wypożyczenia agregatu wytwarzającego bańki jest stosunkowo niewielki i waha się w granicach  100-300 złotych.

Śluby w plenerze

Coraz większa rzesza zakochanych sprzeniewierza się tradycji i rezygnuje z klasycznej ceremonii odbywającej się w Urzędzie Stanu Cywilnego lub w kościele. Mocnym trendem stało się mówienie sakramentalnego TAK na łonie natury – na plaży, polanie, w lesie czy górach. Ciekawą, ale jednocześnie dość kosztowną opcją jest zorganizowanie ślubu poza granicami Polski. Kto z nas nie marzy o zaślubinach w romantycznym Paryżu albo gorącej Toskanii? Dzięki pomocy firm specjalizujących się w spełnianiu marzeń narzeczonych wyjazd na ślub zagranicę wcale nie musi być karkołomną misją!

Prosecco VAN

Stylowy, przenośny bar na kółkach to niekwestionowany hit na imprezach weselnych. Ustawiony przed wejściem do lokalu VAN, z którego serwowane jest schłodzone prosecco, będzie świetnie się prezentował i stanowił niemałą atrakcję dla gości. Nieszablonowe bary często otoczone są leżakami. Wszystko to tworzy wyjątkowo atrakcyjną, luźną i wakacyjną całość.

A może lody?

Kolejną słodką atrakcją, obok pięknie udekorowanych bufetów, są budki z lodami. Możesz mieć pewność, że wózek z naturalnymi, pysznymi lodami zachwyci wszystkich gości, nie tylko tych najmłodszych. Budka z lodami w stylu retro albo stylowa riksza to również ciekawy motyw, który może sprawdzić się podczas sesji. Znacznie więcej weselnych inspiracji znajdziesz na stronie gdziewesele.pl.

Read Previous

Ubezpieczenie turystyczne w trakcie wakacji

Read Next

Funkcjonalne dodatki w kuchni i w jadalni

https://filaria.org https://www.suwalki.info/wiadomosci/artykuly/ile-kosztuje-ubezpieczenie-domu-w-2022-roku https://swissies.pl