Podnoszeni kwalifikacji – jak się uczyć samodzielnie?

Samodzielne podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest dzisiaj łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Uczyć się możemy poprzez liczne kursy i szkolenia, które organizowane są zarówno w dużych miastach w Polsce, jak i… w sieci. Szkolenia w typie online są coraz popularniejsze i coraz chętniej wykorzystywane przez osoby w różnym wieku. Co warto o nich wiedzieć?

Szkolenia na platformach e-learningowych

Początkowo platformy e-learningowe były domeną wyłącznie uczelni wyższych, uniwersytetów, akademii. Platformy tworzone były dla studentów, aby mogli oni w jednym miejscu znaleźć materiały naukowe, zestawy ćwiczeń, lektury, ale też aby mogli komunikować się z wykładowcami. Z czasem platformy takie zaczęły być tworzone również dla użytkowników poza uczelniami. Początkowo zdobywały one popularność, aby dzisiaj stanowić jeden z najważniejszych filarów szkoleń na polskim i światowym rynku. Platformy takie jak cgwisdom.pl oferują swoim subskrybentom wysokiej jakości szkolenia w formie video, które prowadzone są w języku polskim i pogrupowane są na różnorodne stopnie zaawansowania. Wśród kursów królują materiały związane z obsługą najpopularniejszych programów komputerowych w polskich firmach: Revit, Ilustrator, Photoshop, Archicad, Autocad. Szkolenia są płatne i dla zalogowanych użytkowników. Wystarczy zakupić interesujący nas produkt, aby został on dopisany do naszego profilu. Taki kurs możemy odbywać zarówno online, jak i offline.

Czy wiesz, jakie zalety płyną z korzystania z kursów online?

Podstawową zaletą szkoleń na platformach e-learningowych jest oszczędność naszego czasu – nie musimy nigdzie dojeżdżać ani tracić czasu w korkach. Nauka odbywa się w wybranym przez nas miejscu – koniecznie musimy mieć jedynie komputer. Druga zaleta to koszty – szkolenia online są znacznie tańsze niż klasyczne kursy organizowane przez firmy szkoleniowe.

Read Previous

Dźwigary betonowe sprężone, czyli użyteczne prefabrykaty budowlane

Read Next

Chroń swój samochód na wiele sposobów

https://thenaacotruck.com http://rosequarterdevelopment.org/ubezpieczenie-motocykla-czy-to-konieczne/ https://ogwnetrza.pl/piramida-zywienia-jak-z-niej-korzystac/