Patelnie ceramiczne w naszych kuchniach

 

Nowoczesna kuchnia to dzisiaj przede wszystkim dopasowane do naszych potrzeb urządzenia i garnki, które pozwalają na szybsze i zdrowsze przygotowywanie potraw. jednymi z chętnie wybieranych do nowoczesnych kuchni są patelnie ceramiczne. Czy mogą one wpłynąć na jakość codziennie spożywanych przez nas potraw?

Dlaczego warto sięgnąć po patelnie ceramiczne?

Smażenie potraw to jedna z podstawowych metod obróbki cieplnej. Dzięki temu procesowi potrawy nabierają nie tylko wyjątkowego smaku, ale również chrupkości. Niestety, potrawy smażone są również kaloryczne, co wynika z konieczności smażenia ich na tłuszczu czy oleju. Na szczęście patelnie ceramiczne pozwalają na rozwiązanie tego problemu i oferują możliwość przygotowania dań o znacznie niższej kaloryczności. Jak to możliwe?

Patelnie ceramiczne zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie użytkowania, jak również z myślą o zmianie nawyków żywieniowych. Nie musimy rezygnować z ulubionych, smażonych dań – dzięki patelniom ceramicznym możliwe stanie się smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Dodatkowo zastosowane rozwiązania zmniejszają ryzyko przywierania pokarmów do dna patelni. Koniec z przypalonymi potrawami!

Patelnie ceramiczne tworzone z myślą o wygodzie

Tajemnica sukcesu patelni ceramicznych tkwi w ich budowie – przekonują sprzedawcy w sklepie gerlach.pl. Podstawą są tu powłoki ceramiczne, które wyściełają dno patelni. Powłoki tworzone są z innowacyjnych tworzyw: są one wysoce odporne na ścieranie, wysokie temperatury, wilgoć. Dodatkowo powłoki zaprojektowane są w taki sposób, aby w żadnym stopniu nie wpływać na jakość czy smak przygotowywanych potraw. Udogodnieniem są bez wątpienia także profilowane rączki w tworzyw antypoślizgowych. Dzięki nim codzienne użytkowanie patelni stanie się jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze.

 

 

Read Previous

Co kupić na jazdę konną, czyli odwiedzamy sklep jeździecki

Read Next

Spodnie do jazdy konnej – niezbędnik każdego jeźdźca

https://memoriasdovicedo.org https://greaterrangedj.com https://jokris.pl