Nowoczesny wózek spacerowy – co wiedzieć przed kupnem?

Jednym z najważniejszych zakupów młodych rodziców jest wózek – szeroki wybór tych produktów na polskim rynku może spowodować zawrót głowy! Producenci kuszą nas nowymi technologiami, kolorami, elementami dodatkowymi. Co warto wiedzieć o wózkach, zanim zdecydujemy się na konkretny model?

Wymagania i rzeczywistość

Jaki powinien być idealny wózek dziecięcy? W przekonaniu rodziców przede wszystkim: bezpieczny i komfortowy. Młodzi rodzice poświęcają długie godziny wertując sieć i porównując konkretne modele, zapoznając się z opiniami użytkowników. Warto jednak zastanowić się, jakie są nasze wymagania: czy ma to być wózek z wymiennymi elementami, służący dziecku przez kilka lat? A może wózek którego konstrukcja pozwoli na wygodne składanie i umieszczanie w bagażniku?

Wózki spacerowe: lekkie i zwrotne!

Jednymi z najchętniej kupowanych modeli wózków są wózki spacerowe – ich szeroki wybór znajdziemy na stronie producenta Espiro.pl. Wózki spacerowe, dawniej przeznaczone wyłącznie na ciepłą część roku, dzisiaj mogą służyć nam przez cały rok. Konstrukcja takiego wózka jest niezwykle lekka – to zasługa aluminium. Innowacyjne systemy amortyzacji kół pozwalają na minimalizowanie wszelkich wstrząsów wynikających z nierówności terenu. Wózki spacerowe odznaczają się także licznymi dodatkami, takimi jak torby na akcesoria i zakupy, pokrowce ochraniające, folie przeciwdeszczowe.

Wózki 3w1, które zmieniają się razem z dzieckiem

Chcąc kupić wózek, który posłuż dziecku do 3 roku życia wybierzmy model 3w1, którego elementy są wymienne i zmieniają się wraz z maluchem. Początkowo wykorzystywana będzie gondola i nosidło, w których dziecko może bezpiecznie i komfortowo spać. Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać elementy te wymieniamy na klasyczne siedzisko uzupełnione o pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

Read Previous

Stroje kąpielowe dwuczęściowe

Read Next

Metoda żelowa zdobienia paznokci – najważniejsze mity

https://adelewashere.com/jak-wymierzyc-kask-jezdziecki/ https://razemwiecej.pl/sofa-i-wygodne-fotele-duet-doskonaly/ https://gallbladdersymptoms.org/z-excelem-czy-bez-excela-przeglad-roznych-opcji-systemu-do-inwentaryzacji/