Nowoczesny hosting – zadbaj o swój sklep internetowy lub stronę

Przenoszenie biznesu do sieci jest powszechnym zagadnieniem dzisiaj – coraz większa liczna przedsiębiorców jest świadoma, jak wiele transakcji zawieranych jest w sieci i jak wiele osób szuka produktów i usług właśnie w Internecie. Sprzedaż internetowa to olbrzymia przestrzeń do rozwoju naszego biznesu, bez względu na to, czy oferujemy swoje produkty lokalnie czy na skalę ogólnopolską. Jak przygotować się do otwarcia sklepu internetowego?

Wybierz najlepszy hosting!

Jaki hosting wybrać, aby cieszyć się sprawnością i nieprzerwanym działaniem strony internetowej? Szukając idealnego rozwiązania powinniśmy znać kilka terminów, które pozwolą nam na dokonanie słusznej decyzji. Jedną z podstaw w przypadku hostingu jest uptime, czyli czas bezawaryjnego działania serwera wyrażony w procentach. Wartością pożądaną jest 99%. Drugą istotną sprawą jest bezpieczeństwo danych – firma zapewniająca hosting stron www powinna zapewnić pełną ochronę danych osobowych znajdujących się w chmurze. Wiele mówi się o limitach powierzchni dyskowej – to szczególnie ważne, kiedy na naszej stronie znajduje się dużo materiałów video, graficznych. Jeśli hosting obejmuje również pocztę email powierzchnia dyskowa powinna być zdecydowanie większa.

Limity transferu to kolejne zagadnienie, które powinno być przedyskutowane. Jeśli na naszej stronie znajduje się dużo grafiki transfer będzie szybciej pochłaniany. Niewielkie firmy w zupełności mogą obejść się hostingiem o transferze rzędu 10GB.

Backupy i pomoc techniczna

Każda firma hostingowa powinna zapewniać swoim klientom kilka backupów dziennie – dzięki temu istnieje możliwość zachowania danych przy większych awariach. Sprawnie działająca pomoc techniczna to kolejne zagadnienie, które powinno być dla nas istotne.

Read Previous

Sprzęt narciarski Rossignol – nowe trendy i wymagania Klientów

Read Next

Ciekawe inspiracje na piękny taras

https://musicfm.org/spodnie-do-jazdy-konnej-jaki-model-wybrac/ https://034548.org/audyt-fsc-co-nalezy-wiedziec-na-ten-temat/ http://tajmuseum.com/wymagania-iso-45001/