Nowoczesne metody na wspaniałą skórę

Piękna skóra na całym ciele to nie tylko zasługa odpowiedniej diety czy aktywnego tryby życia. W wielu przypadkach problemy skórne, w  tym nadmiernie odkładająca się tkanka tłuszczowa to problem związany z genami i dziedziczeniem. Na szczęście dzisiaj medycyna może zaoferować nam wiele skutecznych i bezbolesnych metod na walkę z niechcianą tkanką tłuszczową. Jedną z nich jest kriolipoliza. Czym jest i jak działa?

Czym jest kriolipoliza?

Kriolipoliza to nieskomplikowany zabieg, którego zadaniem jest znaczne zmniejszenie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza jest zabiegiem polegającym na oddziaływaniu bardzo niskimi temperaturami na wybrane elementy skóry. Jak niszczone są komórki tłuszczowe? Komórki tłuszczowe zbudowane są w większości z nasyconych kwasów tłuszczowych. Są one niezwykle wrażliwe na działanie niskich temperatur.

Jak przebiega zabieg kriolipolizy?

Jednym z najchętniej wybieranych zabiegów tego typu jest kriolipoliza Cooltech. Poprzez zastosowanie odpowiedniego urządzenia wybrane elementy skóry są wychładzane i jednocześnie masowane. Pozwala to na pobudzenie procesów regeneracyjnych. Elementy zniszczonych komórek tłuszczowych dostają się do układu limfatycznego i zostają z czasem usunięte z organizmu. Jak często wykonywać zabiegi kriolipolizy? Specjaliści zalecają wykonywanie zabiegów nie częściej niż po 6 tygodniach. Może się również okazać, że już po pierwszym zabiegu efekty są wysoce zadowalające i nie ma potrzeby ponownego poddawania się kriolipolizie.

Czy każdy może wykonać zabieg kriolipolizy? Istnieje kilka przeciwwskazań, których bez względnie należy się trzymać. Zabiegi te nie mogą być przeprowadzane w okresie ciąży i karmienia, jak również przez osoby cierpiące na zaburzenia krążenia.

Read Previous

Kraków serwisem narciarskim stoi!

Read Next

Wisząca huśtawka kosz, która pozwoli na bujanie w obłokach!

http://susiemakessupper.com/system-zarzadzania-jakoscia-iso-9001/ https://donnawhitefornchouse.com/akcesoria-dla-konia-jakie-produkty-warto-wybrac/ https://wingate.biz/certyfikat-iso-9001-co-nalezy-o-nim-wiedziec/