Krzesło wiszące – idealna propozycja na taras i do ogrodu

Chcesz zmienić wygląd swojego tarasu lub ogrodu bez konieczności zatrudniania kosztownego dekoratora czy architekta? Dzisiaj to bardzo proste! Poprzez wykorzystanie propozycji producentów mebli ogrodowych stworzymy przyjazną i komfortową przestrzeń dopasowaną do naszych potrzeb. Jednym z elementów najchętniej wybieranych jest krzesło wiszące. Dlaczego właśnie ono?

Krzesło wiszące: pozwól sobie na relaks każdego dnia

Szukając nietuzinkowych mebli ogrodowych warto postawić na krzesło wiszące – to rodzaj huśtawki ogrodowej, która pozwoli nam oderwać się od ziemi i odpocząć od problemów, które dotykają nas każdego dnia. Krzesło wiszące to wygodne rozwiązanie zarówno do ogrodu, jak i na taras czy balkon!

Jak skonstruowane jest krzesło wiszące? Jego stelaż tworzy aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że mebel jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Lekkie aluminium pozwala tez na zmniejszenie końcowej wagi mebla, przez co podnoszenie czy przenoszenie krzesła nie sprawia problemu. Wierzchnia powierzchnia mebla wykonana została z technorattanowej plecionki imitującej naturalny rotang. Materiał ten ceniony jest przede wszystkim za doskonały wygląd, ale również przez wysoką odporność na uszkodzenia czy zmienne warunki atmosferyczne. Technorattan nie chłonie brudu – oznacza to, że jego czyszczenie nie zajmie nam wiele czasu, a mebel w kilka sekund będzie gotowy do użytku. Wnętrze krzesła wiszącego wypełniają wygodne poduszki i siedziska.

Czy krzesło wiszące sprawdzi się w każdym miejscu wypoczynkowym?

Okazuje się, że tak – krzesło wiszące pozwoli nam relaksować się w ogrodzie, na tarasie, ukołysze do popołudniowej drzemki. W okresie jesieni i zimy krzesło wiszące może zostać ustawione… wewnątrz domu czy mieszkania, przez co będziemy mogli się nim cieszyć przez cały rok!

Read Previous

Aranżujemy łazienkę – jakie meble łazienkowe i dodatki zakupić?

Read Next

Kulki gejszy i ich rodzaje – jak ich używać?