Funkcjonalne dodatki w kuchni i w jadalni

Nasze kuchnie i jadalnie to miejsca, gdzie spędzamy wiele czasu na wspólnych posiłkach z rodziną, rozmowach, również na pracy. Przygotowując posiłki i podając je stawiajmy na przedmioty i technologie wysokiej klasy, by mieć pewność, że podajemy bliskim to, co najlepsze. Co wykorzystywać w kuchni, by mieć gwarancję najwyższej jakości?

W poszukiwaniu dobrego smaku

Poszukiwanie nowych smaków i dań to z pewnością wspaniała przygoda, szczególnie kiedy dysponujemy nowoczesnymi garnkami oraz dobrymi przepisami. Te pierwsze znajdziemy u najlepszych producentów. Wśród rekomendowanych i najchętniej wybieranych technologii wymienia się garnki wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, jest zabezpieczona przed korozją. Garnki posiadają specjalne dyski wbudowane w dno – dzięki nim możliwe jest lepsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka i stosowanie produktu na różnorodnych typach kuchenek. W zestawach znajdziemy garnki uzupełnione o wewnętrzne miarki, uchwyty o antypoślizgowej strukturze, sitka, lejki.

Elegancko przystrojony stół

Każdy posiłek może być wyjątkowy – nie ma co do tego żadnej wątpliwości. Chcąc nadać odpowiedniej oprawy wspólnym posiłkom postawmy na sztućce Gerlach. Marka ta od lat proponuje swoim klientom wysokiej klasy sztućce, które nie tylko będą ozdoba każdego stołu, ale też pozwolą na wygodne spożywanie posiłków.

Sztućce marki Gerlach tworzone są z wysokiej klasy stali nierdzewnej 18/10, którą zabezpieczono przed korozją. Sztućce takie bez obaw możemy czyścić w zmywarce. Wśród oferowanych kompletów znajdziemy kolekcje inspirowane nowoczesnym wzornictwem, jak również zestawy nawiązujące do klasycznych wzorów i form. Wszystkie sztućce oferowane przez producenta są doskonale wyważone, przez co pozwolą wygodnie spożywać posiłki.

Read Previous

Weselne trendy, czyli czego nie może zabraknąć na Twojej imprezie

Read Next

Sprzęt narciarski Rossignol – nowe trendy i wymagania Klientów