Podnoszeni kwalifikacji – jak się uczyć samodzielnie?

Samodzielne podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest dzisiaj łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Uczyć się możemy poprzez liczne kursy i szkolenia, które organizowane są zarówno w dużych miastach w Polsce, jak i… w sieci. Szkolenia w typie online są coraz popularniejsze i coraz chętniej wykorzystywane przez osoby w różnym wieku. Co warto o nich wiedzieć?

Szkolenia na platformach e-learningowych

Początkowo platformy e-learningowe były domeną wyłącznie uczelni wyższych, uniwersytetów, akademii. Platformy tworzone były dla studentów, aby mogli oni w jednym miejscu znaleźć materiały naukowe, zestawy ćwiczeń, lektury, ale też aby mogli komunikować się z wykładowcami. Z czasem platformy takie zaczęły być tworzone również dla użytkowników poza uczelniami. Początkowo zdobywały one popularność, aby dzisiaj stanowić jeden z najważniejszych filarów szkoleń na polskim i światowym rynku. Platformy takie jak cgwisdom.pl oferują swoim subskrybentom wysokiej jakości szkolenia w formie video, które prowadzone są w języku polskim i pogrupowane są na różnorodne stopnie zaawansowania. Wśród kursów królują materiały związane z obsługą najpopularniejszych programów komputerowych w polskich firmach: Revit, Ilustrator, Photoshop, Archicad, Autocad. Szkolenia są płatne i dla zalogowanych użytkowników. Wystarczy zakupić interesujący nas produkt, aby został on dopisany do naszego profilu. Taki kurs możemy odbywać zarówno online, jak i offline.

Czy wiesz, jakie zalety płyną z korzystania z kursów online?

Podstawową zaletą szkoleń na platformach e-learningowych jest oszczędność naszego czasu – nie musimy nigdzie dojeżdżać ani tracić czasu w korkach. Nauka odbywa się w wybranym przez nas miejscu – koniecznie musimy mieć jedynie komputer. Druga zaleta to koszty – szkolenia online są znacznie tańsze niż klasyczne kursy organizowane przez firmy szkoleniowe.

Read Previous

Dźwigary betonowe sprężone, czyli użyteczne prefabrykaty budowlane

Read Next

Chroń swój samochód na wiele sposobów

parasol ogrodowy z korbką ekskluzywne zestawy wypoczynkowe zabudowy tarasów